TEMA BANYO KANAL D’NİN EVİM ŞAHANE PROGRAMINA SPONSOR OLDU!

Tema Banyo Kanal D gündüz kuşağının izlenme rekorları kıran ve izleyicilere farklı dekorasyon önerileri sunan programı ‘’Evim Şahane’’ye sponsor oldu. Programa başvuran izleyicilerin evinin bir bölümünü restore eden ‘’Evim Şahane’’ programında banyo restorasyonu söz konusu olduğunda bundan böyle Tema Banyo ‘’Evim Şahane’’ banyolarını tamamlayacak.

Evim Şahane programında  mimar Selim Yuhay ve ekibi ile birlikte belirlenen alanı inceliyor. Gerekli önizlemeler yapılarak çalışmalara başlanıyor. Yenileme ve dekorasyon için çözümler sunuluyor.  Bundan böyle izleyicilerin banyo restorasyon çözümleri için Tema Banyo ürünlerinden  alternatifler sunacak olan   ‘’Evim Şahane’’ programında izleyiciler aynı zamanda Tema banyo ürünlerini de daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar. Tema Banyo showroom ve bayiilerinde yapılacak seçimler esnasında gerçekleşecek çekimler ve yenilenen banyolarla  bu defa  ‘’Evim Şahane’’ için banyoları tamamlayacak.

 

Haftaiçleri hergün Kanal D ekranlarında yayınlanan dekorasyon programı Evim Şahane’yi saat 14.30'dan itibaren , Kanal D ekranlarından takip edebilirsiniz.